Leden 2009

Růžičku oslovil Omsk

27. ledna 2009 v 13:24 | TVR |  Hokej

ale kouč chce dokončit práci u Slavie

éra české hokejové reprezentace a mistrovské Slavie Praha oslovil s nabídkou na angažmá ruský tým Avangard Omsk. Hlavní hvězdou mužstva Kontinentální ligy je český útočník Jaromír Jágr a vedení klubu by i proto rádo mělo od příští sezóny na lavičce českého kouče. Růžička ale podle ruského listu Sport-Express nabídku odmítl, protože chce pokračovat u své práci ve Slavii.

"Omsk přišel s konkrétní nabídkou a podrobnými plány na příští sezónu. Ale to ještě neznamená, že se stanu novým trenérem klubu. Pracuji ve Slavii, kde mám smlouvu ještě na příští rok a chci ji dodržet," prohlásil Růžička, jenž je v pražském klubu i generálním manažerem.
Navíc se chce také soustředit na práci u národního týmu, který kromě letošního mistrovství světa ve Švýcarsku čeká především olympiáda ve Vancouveru příští rok. A to je pro Růžičku velké lákadlo. "Chci být u akce takového významu. A pokud bych odešel pracovat do Ruska, tak bych se reprezentaci nemohl věnovat. Nicméně nabídka Avangardu byla ve všech směrech zajímavá," ocenil Růžička lukrativní nabídku ruských bossů.
Ačkoliv v současné chvíli má o svém dalším působení jasno, nevylučuje, že by se mohla situace časem změnit. "Nikdo neví, jak se do léta změní situace v českém hokeji nebo české ekonomice," dodal Růžička na závěr.

Klub v minulosti oslovil Říhu, má zálusk i na Lenera

Omsk se však plánů na angažování českého kouče nevzdává, v hledáčku je údajně i Slavomír Lener, současný trenér švédského Linköpingu. A když se Omsk rozloučil s trenérem Gersonským, klub prý oslovil i Miloše Říhu z konkurenčního Spartaku Moskva. Ten dal nakonec přednost setrvání v Moskvě a Avangard angažoval kanadského kouče Wayna Fleminga.
zdroj: sport.cz

Zlatan Ibrahimovič

25. ledna 2009 v 17:56 | TVR |  Životopisy Fotbalistů
Obrazek
Tak jak se vlastně jmenuje? Televizní komentátor volí příjmení, na zádech hráče čte divák křestní jméno. Nejsme totiž ve Španělsku a umělecké přezdívky se jinde moc netrpí. Tady však rozhodl vox populi. Sám Zlatan Ibrahimovic nechal v internetovém hlasování rozhodnout fanoušky, co si má nechat nažehlit nad svoji devítku. Jedenašedesát procent bylo pro první variantu, demokracie zvítězila.
Volba žít ve svobodném světě, kde jim nikdo nebude vyčítat jejich etnicky »nečisté« manželství, přivedla bosenského muslima Sefika a chorvatskou křesťanku Jurku daleko na sever. Každý měl dvě vlastní děti, v novém domově přivedli na svět další pár - dívku Sanellu a chlapce Zlatana. Na chudobu si nestěžovali a později, v době jugoslávského konfliktu, děkovali nebesům (snad každý jinému bohu), že jim vnukla nápad odstěhovat se.Nejmladší syn se potuloval po předměstí Malmö a maminka ho raději tahala všude s sebou, aby se nepřidal k nějaké partičce pouličních slídilů. Klíčové pro další osud byly časté návštěvy diskontního obchoďáku Skopunkten. Dražší nákupy si rodina nemohla dovolit, a tak si odsud Zlatan odnesl první kopačky doslova za pár korun. Totiž odnesl... Pověst vypráví, že jakmile byly zaplaceny, okamžitě se do nich přezul a začal se prohánět mezi regály.Tak začalo období okopávání domovské zdi, rozbíjení oken a lekání řidičů na silnici točící se kolem domu Ibrahimovicových. Zprvu to totiž nevypadalo, že by z těch levných kopaček čouhaly hubené nohy, jež ho jednou proslaví jako budoucího světového kanonýra. Míče létaly mezi automobily a div že nezpůsobily hromadnou havárii. Prevence byla jednoduchá - přihlásit malého čahouna do skutečného týmu. A tak se potomkovi jihoevropských přistěhovalců stal prvním působištěm klub pojmenovaný příznačně Balkan.
Švédské chvástání
Trenér Michael Andersson zůstal jako opařený, když po svém důrazném proslovu k osobě mladého útočníka uslyšel jako odezvu větu: "Kdo si myslíte, že jste? Snad moje matka?" V tu chvíli nahlédl do myšlení svého svěřence hlouběji, než by si býval předtím byl pomyslel. Fixace na rodinu zůstala v nitru vysokého fotbalisty, ačkoli se všemožně zdráhal dát tento cit najevo.Naopak, sebevědomím (hraným, nebo přirozeným?) Ibrahimovic jen sršel. Švédská média mu zprvu šla na ruku, ale nakonec se mu vysmála. Bylo to za jeho větu, z níž i mnozí fanoušci nabyli dojmu, že tady někdo přestřeluje. "Jsem jako Muhammad Ali," rozpovídal se teenager. "On když řekl, že někoho vyřídí ve čtvrtém kole, udělal to."Nicméně na hřišti jeho kopačky velikosti 47 řádily skoro jako šestnáctiuncové rukavice legendárního boxera v rin

Lexa Hledá holku

1. ledna 2009 v 12:12 | TVR |  vše ostatní


On hledá ji
Ahojky! Jmenuju se Lexa a HLEDÁM HOLKU (mám jenom ségru). Jsem úplně normální a vůbec děsně v pohodě kluk, kterej si na nic nehraje (máma říká, že jsem pěknej jako Dejdar a vtipnej jako Matonoha, tak to asi bude pravda). Je mi šestnáct, ale bude mi sedumnáct, takže je asi jasný, že jsem v životě už ledacos zažil. Třeba zrovna včera jsem na netu viděl chlapa, co si protáhnul tkaničku od bot nosem! Pak na ní zapomněl a zakop o ní!!! Myslel jsem, že mu to urve hlavu, vůbec jsem se na to nemoh dívat - a takovýhle věci jsou pro mě denní chleba! Kousneš si do něj se mnou, krásko? ;) Hledám holčinu, která mě nebude chtít jenom na sex, jako všechny ostatní, i když taky, protože ve vztahu nejde jenom o sex, i když o ten by mělo jít taky a hlavně. Jsem citlivej a dokážu naslouchat řečem dívčího srdce. Nemusíš mít prsa jako Angelina Jolie a rty jako Pamela Anderson, ale rty i prsa jsou OK a důležitý je ve vztahu obojí!! Ani nemusíš mít videa na internetu jako Paris Hilton, ale jestli máš videa na internetu, pošli link!!! Nechci toho moc: důležitý je, abys byla hodná, milá, trochu trhlá, hodně sexy a děsně v pohodě holka, která má ráda muziku, potrpí si na módní trendy, nevadí jí nechat se fotit ve sprše nahatá a ráda zajde se svým klukem do baru za jeho mámou. Takže písni a pak se uvidí!
Osamělé plačící srdce, romantik Lexa. :,( Metal 4ever!!!!!!!!!!

Chceš se stát Lexovou holkou a zahrát si v sitcomu Comeback? Je ti víc než patnáct let? Tak do 14. ledna 2009 pošli svou fotku a připoj pár slov o sobě prostřednictvím TOHOTO FORMULÁŘE.
Ale protože je Lexa nerozhodný a dá na doporučení druhých, budete o té pravé rozhodovat vy, čtenáři nova.cz!.
Dvaceti vybraným dívkám zavolá Lexův kámoš a domluví podrobnosti včetně založení deníčku na stránkách blog.cz. Pokud budeš jedna z nich, zrovna na svém blogu můžeš své šance o místo po Lexově boku zvýšit.
Od 15. do 29. ledna 2009 pak budou čtenáři nova.cz volit tu pravou. Jestli ti přálo štěstí a padneš do oka nejen návštěvníkům našich stránek, ale i samotnému Lexovi, se dozvíš 30. ledna. A pak už tě čeká jen krásný a spokojený vztah, o kterém se dozví všichni kolem - Lexa tě představí jako svou holku v jednom z příštích dílů Comebacku.
Ještě se rozhoduješ? Není proč čekat, vyplň TENTO FORMULÁŘ!
Hodně štěstí!
Více o sitcomu Comeback najdete ZDE.

PF 2009

1. ledna 2009 v 0:22 | TVR
Tak je krátce po půlnoci a rok 2008 odešel a nastou pil jeho nástupce rok 2009 máme předd sebou 365dní a já doufám, že mě budete podporovat a nejen vy mě a můj blog ale i já vás a všechny co čtou tento článek. VŠEM PŘEJI MNOHO ZDARU V NOVÉM ROCE AŤ SE VÁM VAŠE PŘÁNÍ VYPLNÍ....

Váš majitel tohoto blog Tommy...