Červenec 2008

Povolání - Hunter

31. července 2008 v 11:28 | Tommy |  Word of Warcraft-povolání

Hunter (Lovec)

Povolání - Rogue

30. července 2008 v 15:11 | Tommy |  Word of Warcraft-povolání

Povolání - Rogue (Podvodník)Povolání - Warrior

30. července 2008 v 10:00 | Tommy |  Word of Warcraft-povolání

Warrior (Bojovník)
online word of warcraft-aliance

29. července 2008 v 21:55 | Tommy |  Word of Warcraft-rasy
 • Aliance
 • Noční Elfové (Night Elves)
 • Lidé (Humans)
 • Trpaslíci (Dwarfové)
 • Gnomové (Gnomes)
 • Draeneiové (Draenei)

online word of warcraft- horda

29. července 2008 v 21:52 | Tommy |  Word of Warcraft-rasy
Hratelné Rasy ve WoW

de je vše o 10 (8 + 2 v datadisku) hratelných rasách ve World of Warcraft. u každé je krátké postavení ve světě a historie, povální, atributy na začátku, racial skilly a další podrobné info :) Ale prvně rasy HORDY.

přihlašujte se

29. července 2008 v 15:29 | Tommy |  Můj příběh
Ahoj tak moc se vás nepřihlásilo jenom prcek a já jsme tam tak se přihlašujte

Příběch- obsazení do rolí

26. července 2008 v 17:29 | Tommy |  Můj příběh
Ahoj rozhodl jsem se napsat příběh ale chybí mi postavy tak se přihlašte do postav abych mohl napsat článek.

Ludvík Cink

25. července 2008 v 9:53 | Tommy |  Životopis fotbalistů (vás)
Máme tady jednoho fotbalistu, který se chce zviditelnit je to:
1.Jméno a přímení: Ludvík Cink
2.Na jakém postě hrajete: Střední nebo levá záloha
3.Klub zakterý hrajete: SK FC Křižanov
4..Výška, váha: 184cm, 59 kg
5.Datum narození: 31.8.1992
6.Číslo dresu: číslo dresu 7 nebo 11
7.Vaše silnější noha: pravá
8.přednosti: Rychlost, tvrdá střela
9.Váš vzor: C. Ronaldo
10.Váš oblíbený klub: Mancheser United
11.Nějaké zajímavosti: skvělá bilance 1. zápas 1.gól
12.Značka kopaček:Adidas predator
A příště tu můžete být i vy!!! tak pište pište čeká se jenom na vás!!!

Fabio Cannavaro

25. července 2008 v 9:50 | Tommy |  Životopisy Fotbalistů
Jméno: Fabio Cannavaro
...

Xavi

21. července 2008 v 19:41 | Tommihomix.blog.cz |  Životopisy Fotbalistů
Oblíbený u fanoušků, inteligentní, elegantně nakládá s míčem a hlavně je precizní. Pracuje pro jen a jen pro tým. Takticky vyspělý, skvěle organizuje hru ve středu pole, kde nastupuje. Pro příchozí hráče je tím prvním, kdo s nimi naváže kontakt a pomůže jim v začátcích. Je důležitý pro tým hlavně po psychické stránce.
Biografie:
Xavi Hernandéz Creus, více známý jako Xavi, se narodil 25.ledna 1980. Xavi přišel do mládežnického týmu Barcy v době, kdy mu bylo 11 let. Ve všech mládežnických kategoriích se prezentoval velmi dobrými výkony a v sezoně 1997/98 už se dostal do B-týmu Barçy. To hrál B-tým Segunda Division.
Jeho debut v prvním týmu Barçy následoval jen o rok později ve španělském poháru proti týmu Realu Mallorca. Hned ve svém prvním zápase se mladý Xavi prosadil střelecky, čímž se může pyšnit málokterý fotbalista. V této sezoně Barça vybojovala španělský titul a Xavi na tom měl nemalou zásluhu. Sezona 1999/00 byla pro Xaviho ještě větší výzvou, protože musel nahradit zraněnou hrající legendu, kterou byl Josep "Pepe" Guardiola. Po odchodu Guardioly Xavi přijal jeho pozici a byl hlavním tmelícím prvkem mužstva. Určitě není bez zajímavosti, že právě Xavi je ten, kdo nejvíce pomáhá novým hráčům co nejrychleji se aklimatizovat v Barceloně.
Xavi reprezentoval Španělsko na světových šampionátech v Japonsku a Koreji v roce 2002, na MS 2006 v Německu i na Euru 2004 v Portugalsku. Bohužel zatím nedosáhl se seniorským týmem žádného výraznějšího úspěchu.
Xavi každý zápas dokazuje, že má na hřišti dokonalý a nenahraditelný přehled a skvělé přihrávky, jejichž úspěšnost je ve statistikách takřka nepřekonatelná. Xavi je velkým vzorem pro bezpočet barcelonských odchovanců. Od počátku kariéry v jeho srdci není místo pro jiný klub, než je Barça a věřme, že tomu tak zůstane až do konce kariéry. Španěl je jedním z nejpodceňovanějších hráčů na světě. Je skromný, ambiciózní, pracovitý a zcela oddaný barcelonským barvám. Obdržel už spoustu velmi lukrativních nabídek na odchod z Barçy, ale žádnou nevyužil a vždy se rozhodl zůstat v klubu jeho srdce. Je velkým miláčkem fanoušků, což je naprosto pochopitelné.
V sezoně 2004/05 vybojoval se svými spoluhráči po dlouhých a mnohdy těžkých šesti letech mistrovský titul do Barcelony a jeho výkony byly pro mužstvo naprosto neocenitelné a klíčové. V sezoně 2005/06 to se svými spoluhráči zopakoval, i když je nutno podotknout, že kvůli zranění kolene, které ho vyřadilo na velkou část roku, nebyl jeho podíl takový jako v sezoně předešlé. Xavi je sice postavou malý, ale výkony se už v současné době dá počítat za jednu z legend, které kdy oblékly krásný červenomodrý dres.

Steven Gerrard

9. července 2008 v 15:15 | Tommy van Ricc |  Životopisy Fotbalistů
Jméno: Steven Gerrard
Přezdívka: Stevie G
Narozen: 30. května 1980 Whiston , Velká Británie
Výška: 188 cm
Váha: 82 kg
Číslo dresu: 8
Klub: FC Liverpool
Post: záložník
Přednosti: kompletní fotbalista, vyznavač tvrdého fotbalu, rychlonohý s vynikající střelou
Slabiny: temperament a častá zranění, ale lepší se v obojím
Úspěchy: vítěz Ligy mistrů 2005, Poháru UEFA 2001, Evropského superpoháru 2001, Anglického poháru 2001, anglického ligového poháru 2001 a 2003

Přednosti: kompletní fotbalista, vyznavač tvrdého fotbalu, rychlonohý stéměř bezchybnou střelou, srdcař
Slabiny: temperament, v reprezentaci má většinou nepovedené zápasy - velké chyby
Úspěchy: vítěz Ligy mistrů 2005, vítěz Poháru UEFA 2001, vítěz Evropského superpoháru 2001, vítěz Anglického poháru 2001 a 2006, anglického ligového poháru 2001 a 2003
Slangový výraz pro rodáky z Liverpoolu. Jsou to vášniví patrioty, hrdí na město, odkud vzešli nesmrtelní Beatles. Pyšnit se tímhle označením nemůže jen tak leckdo. Ale Steven Gerrard, velký liverpoolský šéf, patří k těm, kteří si je zaslouží. Bez debat.
Nejen stejné místo narození pojí Stevena Gerrarda s legendární čtyřkou fenomenálních muzikantů. Je toho mnohem, mnohem víc. Třeba prostý původ. "Fotbal jsem se učil na ulici," popisuje poměry, z nichž vyšel. Posluchače přitom v uších drásá jeho nenapodobitelný liverpoolský přízvuk, kterému často nerozumějí ani obyvatelé ostatních končin Spojeného království.
Se slavnými krajany by si však popovídal bez překážek. I o tom, co mají společného, teď hlavně slávu a uznání. Lidé ho zbožňují, ale velkohubých výroků ve stylu "Jsem větší než Ježíš" se od něj nedočkáte. A přitom pro fanoušky Reds je možná opravdovým Mesiášem… Napíšeme ti hit, jako by si kdysi řekli hudební mágové John Lennon s Paulem McCartneym. Help? Ano, pomoc jistě potřebuje. Sám na všechno nestačí, i když to někdy tak vypadá. Perný den? Ten má skoro pořád. S kapitánskou páskou přijal odpovědnost za úspěch. Jenže Gerrardovi teď zní v hlavě jiný "broučí" šlágr: Tomorrow Never Knows. Zítřek nikdy neví. "Pro trenéra Beníteze je hráčem číslo jedna. Hodlá okolo něj postavit celý tým," říká Rick Parry, výkonný ředitel Liverpoolu.
To je jedna strana příběhu. Tu druhou píše sám hlavní protagonista. "Odejdu, když bude mít klub nízké ambice," hrozí Gerrard. Není těžké uhodnout, co se za těmito slovy schovává. Gerrard je reprezentant. Potřebuje se ukázat na nejvyšší úrovni, hrát špičkový fotbal. A ten se servíruje jen v Lize mistrů.
Stále ovšem není jasné, zda Liverpool usedne k bohatě prostřené tabuli i na podzim. Proto je cíl Gerrardovy pouti tak nejistý. Zato jména nápadníků vešla v notorickou známost. Nepřekvapí: Chelsea, která skupuje talenty z celé země, a Real Madrid, hledající dalšího sólistu Bílého baletu. Gerrardův kamarád Michael Owen, který už do ansámblu patří, bombarduje bývalého spoluhráče telefonáty: "Pořád se na tebe vyptávají!" Nabídky šroubují spirálu do milionových závitů. Začne se psát Bílé album? Zatím ne. Oba giganti už totiž narazili, liverpoolský klenot není jen tak k mání. Parry jim zabouchl dveře k jednacímu stolu: "Steven pro nás znamená víc než peníze. Nezajímá nás 30, 40 nebo 50 milionů liber. Nechceme ho prodat, pokud o to sám nepožádá."
A přitom právě to se už málem stalo. Loni v létě, v době, kdy se v klubu měnil trenér, byl Gerrard na vážkách. Zájem Chelsea zesílil, Portugalec José Mourinho o něj hodně stál. Chtěl dát dohromady reprezentační tandem Gerrard, Lampard. To by bylo skoro nepřemožitelné spojení! "Poprvé v kariéře jsem o přestupu přemýšlel. Ale pak jsem si sedl s rodinou a agentem a rozhodl se zůstat," přiznává Gerrard. Co rozhodlo, kromě srdečního vztahu k červeným barvám?
Nový kouč Rafael Benítez. Ve skutečnosti prý kapitán setrval díky němu. "Vyhrávej s námi," vyzývá ho španělský trenér i nyní, když jeho svěřenec opět přemítá o budoucnosti.
Gerrard má však i jiné obdivovatele. Třeba Alexe Fergusona, vládce Manchesteru United. "Je stejně dobrý, jako byl v jeho věku Roy Keane," srovnává ho se svým chráněncem. Nebýt nesmírné nevraživosti mezi oběma kluby, nejspíš by se Ferguson přidal do zástupu uchazečů o Gerrardovy služby.
Takhle má opačný úkol: vymýšlet způsob, jak jeho umění neutralizovat. Vždycky se to nepodaří. Jednou Gerrard ve vzájemném klání vymetl šibenici a vděční fanoušci tuhle trefu vyhlásili za nejkrásnější gól Liverpoolu v Premier League.
To už je však dávno. Důležitější jsou letošní zásahy. Třeba ten z derby s Evertonem, které liverpoolský kápo rozhodl svým strhujícím výkonem. Trefa za všechny prachy! Oba městští rivalové se totiž tahají o 4. místo - vstupenku do předkola Ligy mistrů. Gerrard navíc vyhrál i soukromý zápas. Jeho bratranec Anthony totiž nastupuje za Everton.
Zdá se, že to byl zásadní obrat v sezoně, která do té doby jela jako na horské dráze. Namáhavý výšlap a hned vzápětí strmý sešup. Za pár dní už se vyjasní. A pak se ukáže, zda Gerrardova smlouva do roku 2007 nezůstane jenom cárem papíru. Zda nezazní teskné beatlesovské Yesterday. Ale vždyť je tady velká výzva - titul, na který fanoušci historicky nejúspěšnějšího anglického klubu čekají už patnáct let.
Steven Gerrard a dres se třemi lvy na prsou, to už dnes neodmyslitelně patří k sobě. Ačkoli vlastně stále patří k nastupující generaci, je liverpoolský záložník v tomto směru bohatě popsanou knihou. Jeho reprezentační kariéru rámují prestižní bitvy s odvěkými rivaly. Debut v národním týmu si odbyl už den po svých dvacátých narozeninách, těsně před evropským šampionátem v Belgii a Nizozemsku. Trenér Kevin Keegan ho tam nakonec vzal s sebou, aby mladík sbíral zkušenosti.
Povedlo se mnohem víc, Gerrard přispěl k památné výhře nad Německem. Celkově to však byl výbuch, kolébka fotbalu se překotila už v základní skupině. Keegan pár měsíců nato podal demisi a začala éra Svena-Görana Erikssona.
Ten přistoupil k radikálnímu řezu a postavil svou filozofii na perspektivních hráčích. Dostalo se tedy i na Gerrarda, ale dlouho panoval zásadní problém: Kam s ním? Při obrovském přetlaku ve středu hřiště nakonec Švéd často využíval Gerrardových schopností v roli levého záložníka, kteří jsou v Anglii nedostatkovým zbožím.
Na mistrovství světa 2002 však jeho služby musel oželet. Gerrard si poranil třísla a šel na operaci. Prvním velkým turnajem, který odehrál jako plnoprávný člen základní sestavy, tak bylo loňské EURO. V úvodním duelu s Francií sahala Anglie po vítězství - jenže pak se Gerrard dopustil nepochopitelné hrubky. Zpětnou přihrávkou nabídl šanci Thierrymu Henrymu, přišel faul, penalta! Angličanům zbyly nakonec oči pro pláč. Nebýt téhle chyby, možná by se celý turnaj vyvíjel úplně jinak… Vzhledem ke svému věku ale "Stevie G" může tohle zaváhání ještě mnohokrát napravit. Vždyť už jednou dokázal, že se polepšil. Seběhlo se to následovně...
Na sraz národního mužstva před kvalifikačním zápasem s Řeckem na podzim 2002 dorazil přímo z hospody. Popíjel s přáteli v southportském baru Republik Vodka a choval se stylově - několik lahví čirého moku padlo za vlast. Ani ve dvě v noci se reprezentant neměl k odchodu. Zpráva se donesla i k Erikssonovi, a tak hříšník hned putoval ke kajícné zpovědi. "Steven všechno vysvětlil a omluvil se," řekl tehdy mluvčí Anglické fotbalové asociace Paul Newman. Na hřišti se potom Gerrard radoval z postupu na světový šampionát. Od té doby seká dobrotu. A na tenhle malý škraloup si už ani nevzpomene.

Fernando Torres

7. července 2008 v 17:12 | Tommy van Ricc |  Životopisy Fotbalistů
Jméno: Fernando Jose Torres Sanz (používá Fernando Torres)
 • Přezdívka: Dítě
 • Narozen: 20.března 1984 v Madridu (Španělsko)
 • Výška: 184cm
 • Váha: 72kg
 • Číslo dresu: 9
 • Klub: Liverpool
 • Úspěchy: mistr Evropy do 16let (2001), mistr Evropy do 19let (2002), osnifinalista MS (2006), Mistr evropy(2008)
Fernando Torres je dvaadvacetiletý nadějný španělský fotbalista. V současné době obléká dres Atletica Madrid. Většina lidí by ho ráda viděla v nějakém lepším klubu, aby mohl využít svých schopností i v Lize Mistrů, kam se s Atleticem Madrid asi jen tak nedostane. Po MS 2006 v Německu, kde zazářil třemi góly, se objevily spekulace o tom, že o něj má zájem anglická dvojice Fc Chelsea Londýn a Manchetser United. Nikam se ale zatím nechystá. V posledních měsících se mu daří více v reprezentaci než v klubu. Mimo MS v Německu neodehrál příliš hodně velkých zápasů. Zkušenosti mu opravdu chybí. Jenže Torres je velmi rychlý a dobře střílející útočník a proto by se třeba v blízké době mohl dostat k velkým zápasům se špičkovými týmy. V současné době září v Liverpoolu ve kterém dal za svou 1. sezónu neuvěřitelných 54 gólů a také se blískl na EURO 2008, ve kterém dalprvní gĺ ve finále proti Německu. Takže o temto mladíkovi ještě něco zaslechneme.

Desing

7. července 2008 v 15:28 | Tommy van Ricc |  Co by jste potřebovali vědět??
Ahoj chtěl jsem vám oznámit, že tento desing dělala Elilis, které se to podle mě moc povedlo a také jí hrozdě mociknky děkuji. Určo se připojte do ankety jak se vám ten "dizajn" líbí!!!!!!!!

FIFA 09

6. července 2008 v 14:42 | Tommy van Ricc |  PC hry
Mám tady něco pr fanoušky her od EA Spors z oficiálních stránek fifa.cz jsem se dostal k tomuhle včem bude fifa09 jiná než fifa 08 :
Oficiální informace o FIFA 09 na PC! Nemá smysl se déle rozepisovat a oddalovat vám fakta, která se už dříve s větší či menší neurčitostí v různých mediích objevovala...

Hlavní herní vlastnosti:
 • nový systém soubojů o míč, krytí míče, rychlé rozehrání přímých kopů, naznačení autových vhazování
 • SKOK V GRAFICKÉM ZPRACOVÁNÍ, VYUŽITÍ VLASTNOSTÍ HI-END GRAFICKÝCH KARET (tohle vypadá už fakt nadějně, teď už jen budeme nedočkavě čekat na screenshoty)
 • nové unikátní ovládání, kde můžete využívat i myš (asi jasná volba pro zaryté "klávesničáře" a hráče FPS :-D)
 • kompletně přepracované menu, kde si budete moci sami určit co a jak se vám kde bude zobrazovat; menu bude využívat i online připojení a s tím souvisí možnost získat spoustu obsahu přímo stahováním z internetu (konečně taky NOVÉ menu)
 • 32 druhů kliček, k jejich provedení budete moci používat i myš
 • Interaktivní ligy - stará známá věc, Gambrinus liga pořád není
 • Manager mode - možnost hrát přáteláky před sezónou a možnost vytváření libovolných formací
 • Tournament mode - 61 různých druhů turnajů (42 oficiálních) a možnost vytvářet své vlastní
 • Challenge mode - musíte vyhrát jasně prohrané zápasy a za to se vám odemknou různé bonusové věci
 • a klasika na závěr - 500 licencovaných týmů, 30 licencovaných ligových soutěží ... = víc než 10.000 reálných hráčů :-)
 • počet hráčů offline - 1-8
 • počet hráčů online - 1-2 (nevím, jak si tvůrci představují hru online jednoho hráče, ale třeba na nás ještě čeká nějaké překvápko...)

Nevím, jak vám, ale mě to přijde docela slibné :-)... Ještě přikládám nějaké obrázky... (ty jsou ale až za odměnu v rozšířeném článku...)